Losowy cytat

 
Ca³a nasza nauka, w porównaniu z rzeczywisto¶ci±, jest prymitywna i dziecinna - ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jak± posiadamy...
 
Albert Einstein
 

Home
Nie daj się grypie
Redaktor: Administrator   
18.11.2009.
W ostatnim czasie znacząco wzrosła liczba zachorowań na grypę. Co zrobić, aby się przed nią uchronić? Przeczytaj broszurę znajdujacą się w serwisie strony, w zakładce Dokumenty Szkoły - Zalecenia dotyczące profilaktyki grypy.
Zmieniony ( 06.03.2013. )
 
Konkursy przedmiotowe
Redaktor: Administrator   
16.11.2009.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych zakwalifikowali się do eliminacji rejonowych z następujących przedmiotów:

Szkoła Podstawowa

Konkurs humanistyczny: Natalia Kącka kl. VI - nauczyciel p. Jolanta Bębenek

Konkurs przyrodniczy: Natalia Kącka kl. VI, Jan Wołowiec kl. VI - nauczyciel p. Cecylia Rusak

Gimnazjum

"Wiem więcej" - Adamczyk Adrian kl. III b, Babicz Agnieszka kl. II a, Gacek Joanna kl. III a, Gacek Mikołaj kl. II b,  Goc  Bogusława kl. II b, Wolak Marcin kl. II b  - nauczyciel p. Andrzej Kącki

Język polski - Babicz Agnieszka kl. II a, Goc Bogusława kl. II b - nauczyciel p. Jadwiga Kukla

Historia - Piórecka Renata kl. III a -  nauczyciel p. Jadwiga Kukla

Fizyka - Gacek Joanna kl. III a, Anna Korta kl. III a -  nauczyciel p. Agnieszka Mucha

Geografia - Gacek Mikołaj kl. II b, Anna Korta kl. III a - nauczyciel Danuta Kupiec

 

Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom oraz życzymy sukcesu w etapie rejonowym

Zmieniony ( 02.01.2014. )
 
Święto Odzyskania Niepodległości oraz Święto Patronów Szkół
Redaktor: Administrator   
16.11.2009.

W tym roku połączono Święto Patrona Gimnazjum ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego oraz Święto Patrona Szkoły Podstawowej św. Jana Kantego. Główne uroczystości rozpoczęły się uroczystą Mszą św. w Kościele Parafialnym w Trzcianie o godz. 8.00. Liturgii przewodniczył proboszcz ks. Władysław Midura oraz ks. Janusz Wszołek. Słowo Boże wygłosił do zgromadzonej młodzieży ksiadz katecheta. Mówił o tym, że do osiągnięcia sukcesu potrzebne jest słowo "chcę" , jest to niezbędny poczatek drogi do lepszego życia, krok do zbawienia. Po Mszy św. za pocztami sztandarowymi obu szkoły młodzież przeszła na salę gimnastyczną Publicznego Gimnazjum.

Zmieniony ( 06.03.2013. )
Czytaj cao
 
Dzień Edukacji Narodowej
Redaktor: Administrator   
28.10.2009.

Jak co roku 14 października obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Nasza społeczność szkolna z tej okazji, rozpoczęła główne uroczystości  o godz. 9.00  w budynku Publicznego Gimnazjum. Na wstępie przybyłych gości jak zawsze gorąco powitał Pan Dyrektor Andrzej Kącki, a byli to m.in.: ks. Władysław Midura, panie z Gminnego Zespołu Obsługi Szkół, emerytowani pracownicy naszej placówki oraz rodzice. Tuż po tym odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych gimnazjum. Do naszej szkoły przybyło w tym roku 49 nowych twarzyczek, które, mamy nadzieję, godnie będą reprezentować naszą placówkę w konkursach, zawodach sportowych i innych przedsięwzięciach.

Zmieniony ( 06.03.2013. )
Czytaj cao
 
70 rocznica wybuchu II wojny światowej
Redaktor: Administrator   
23.09.2009.

17 września 2009 roku w naszej szkole miały miejsce uroczyste obchody 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Połączone zostały one z odsłonięciem tablicy pamiątkowej poświęconej pierwszej ofierze II wojny światowej na terenie Gminy Trzciana - ppor. Michałowi Łukaszewiczowi.


 

Zmieniony ( 06.03.2013. )
Czytaj cao
 
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego
Redaktor: Administrator   
23.09.2009.

W całej Polsce uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, 1 września, rozpoczęli rok szkolny i katechetyczny. Nasza szkoła uroczystość tą rozpoczęła od Mszy Św. w kościele parafialnym w Trzcianie. W liturgii uczestniczyli nauczyciele i uczniowie. Nie zabrakło także pocztów  sztandarowych obu szkół.

Zmieniony ( 06.03.2013. )
Czytaj cao
 
««  start « poprz. 61 62 63 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 497 - 502 z 502
© 2023 Publiczne Gimnazjum w Trzcianie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.